Взуття для танців

Тут можна знайти: чоловіче, жіноче та дитяче взуття для бальних танців, туфлі для латини і стандарту, взуття для народних, соціальних та сучасних танців.

Чоловічі туфлі для латини і стандарту чорного кольору. Моделі, які розроблені для тренувань та виступів. Дизайн взуття для танців продуманий до дрібниць, щоб вам було комфортно на танцполі, а правильно підібране взуття приносило тільки перемоги і нові досягнення.

Жіночі туфлі для бальних танців представлені кількома виробниками: «Levant», «Success» і «Clubdance». Вони виготовляють взуття з натуральної шкіри і шкірозамінника, підошва виконана з грубої замші, щоб під час танцю можна було забезпечити необхідне зчеплення з паркетом. Дівчата можуть вибрати зручну для себе висоту підборів: 5 см, 7 см, 9 см. Деякі моделі з регулятором повноти ніжки, тому можна не побоюватися, якщо ви робите замовлення через інтернет.

Народне взуття представлене ​​в чорному і червоному кольорах. Пропонуємо купити балетки, туфлі народні на підборах або чоботи чоловічі для танців. Шкіряні туфлі для фламенко з набійкою від «Levant» ідеальні для виступів, в танці видають чіткі звуки, що й потрібно для фламенко.

А для тих, хто є шанувальником сучасних танців, у нас є взуття для соціальних та сучасних танців. Для чоловіків - джазовки і снікери, для дівчат - туфлі для кізомби, які представлені в 5 кольорах з висотою підборів 9 см. Туфлі для кізомби зручні тим, що їх підошва виготовлена ​​з туніту - це матеріал, який не ковзає більше, ніж необхідно по паркету, а також ідеальний для танців на вулиці (зносостійкий матеріал).

З упевненістю можемо сказати, що у нас є танцювальне взуття на будь-який смак і для всіх найпопулярніших та стрімко розвиваючихся танцювальних напрямків. Купити модне яскраве взуття для танців в нашому інтернет-магазині - значить бути першим, адже ми продаємо танцювальні товари, створені для перемог!

Огляди

Дані не знайдено

Написати відгук
Фильтри товарів
Висота підборів
Бренд
Хіти продажів Хіти продажів