Взуття для танців

29 грн.
П'ятачки для пуант Sansha. Використовуються для подовження використання пуантів під час тренувань. Натуральна шкіра бежевого кольору.
150 грн.
Сувенір "Туфелька", для дівчаток та хлопчиків. Ідеальний подарунок спражнім танцюристам. Виконані у формі справжніх моделей туфель.

Тут можна знайти: чоловіче, жіноче та дитяче взуття для бальних танців, туфлі для латини і стандарту, взуття для народних, соціальних та сучасних танців.

Чоловічі туфлі для латини і стандарту чорного кольору. Моделі, які розроблені для тренувань та виступів. Дизайн взуття для танців продуманий до дрібниць, щоб вам було комфортно на танцполі, а правильно підібране взуття приносило тільки перемоги і нові досягнення.

Жіночі туфлі для бальних танців представлені кількома виробниками: «Levant», «Success» і «Clubdance». Вони виготовляють взуття з натуральної шкіри і шкірозамінника, підошва виконана з грубої замші, щоб під час танцю можна було забезпечити необхідне зчеплення з паркетом. Дівчата можуть вибрати зручну для себе висоту підборів: 5 см, 7 см, 9 см. Деякі моделі з регулятором повноти ніжки, тому можна не побоюватися, якщо ви робите замовлення через інтернет.

Народне взуття представлене ​​в чорному і червоному кольорах. Пропонуємо купити балетки, туфлі народні на підборах або чоботи чоловічі для танців. Шкіряні туфлі для фламенко з набійкою від «Levant» ідеальні для виступів, в танці видають чіткі звуки, що й потрібно для фламенко.

А для тих, хто є шанувальником сучасних танців, у нас є взуття для соціальних та сучасних танців. Для чоловіків - джазовки і снікери, для дівчат - туфлі для кізомби, які представлені в 5 кольорах з висотою підборів 9 см. Туфлі для кізомби зручні тим, що їх підошва виготовлена ​​з туніту - це матеріал, який не ковзає більше, ніж необхідно по паркету, а також ідеальний для танців на вулиці (зносостійкий матеріал).

З упевненістю можемо сказати, що у нас є танцювальне взуття на будь-який смак і для всіх найпопулярніших та стрімко розвиваючихся танцювальних напрямків. Купити модне яскраве взуття для танців в нашому інтернет-магазині - значить бути першим, адже ми продаємо танцювальні товари, створені для перемог!

Огляди

Дані не знайдено

Нове повідомлення
Фильтри товарів
Висота підборів
Бренд