Бальний одяг для дівчат

600 грн.
Тренувальна сукня бейсик для бальних танців. Матеріал: біфлекс, гіпюр.
1,885 грн.
Дитяча сукня для бальних танців. Матеріал: оксамит, регілін.
2,540 грн.

Рейтингова бальна сукня для дівчинки. Матеріали: біфлекс, фатин, атлас.

2,020 грн.
Рейтингова сукня для бальних танців. Матеріал: біфлекс, гіпюр, фатин, регілін, бейка.
2,590 грн.
Рейтингова сукня з гіпюром для бальних танців. Матеріал: біфлекс, гіпюр, фатин, регілін.
1,570 грн.

Сукня бейсик для спортивних бальних танців. Матеріал - біфлекс, гіпюр, регілін.

Бальний одяг для дівчаток яскравий та різноманітний. У розділі розміщений тренувальний одяг для бальних танців та дитячі сукні для виступів.

Моделі суконь розробляємо і шиємо на власному виробництві.

Тренувальні бейсики з бавовни представлені в трьох кольорах: чорні, білі і ніжно-рожеві, а бейсики з біфлексу - у всіх можливих яскравих забарвленнях. Сукні для тренувань переважно виконані з одного матеріалу - біфлексу або бавовни, деякі моделі зі спідницею з фатину або сітки. Розмірна сітка бейсиків починається від 104 розміру.

Бальні сукні для танців і виступів з коротким і довгим рукавом, з петлею на пальчик і без. Сукні для виступів пошиті з біфлексу - цей матеріал ідеальний для танцювального одягу, адже він відмінно тягнеться і приймає форму назад.

В інтернет-магазині можна купити сукню для спортивних бальних танців і зі звичайною спідницею з біфлексу, і з пишною спідницею.

Вашій увазі пропонуємо дитячі рейтингові сукні для стандарту: бейсик з додатковою знімною подовженою спідницею. Розміри бейсиків для виступів коливаються від 122 до 158 розміру.

Новинка! Сукня для бальних танців з довгим і з коротким рукавом з оксамиту. Цей матеріал виглядає дуже красиво на дівчатках, не сковує рухів.