Циганські костюми

Циганські танці яскраві та осліплюючі! У цьому танці проявляється пластика рук, створюється гарний ритм за допомогою бубна, робляться чарівні рухи спідницею.

Одяг для танцю повинен бути відповідним: ефектним, яскравим та комфортним. Для тренувальних занять циганськими танцями найчастіше обирають довгі спідниці з воланами і зручні топи або майки. Величезною перевагою для тренувального одягу є те, щоб він був легким і не м'явся при транспортуванні – таке вбрання ви можете підібрати в інтернет-магазині «Магія танцю».

Циганські костюми для виступів складаються з топа і довгої спідниці. Пропонуємо купити довгий або короткий топ на запах чи на зав'язках.

Спідниці пошиті з атласу та прикрашені внизу красивим воланом, що виглядає неперевершено, а волани є необхідним елементом для образу циганки. Навіть якщо спідниця об'ємна, можна не хвилюватися за комфорт під час виступу, адже її можна надійно закріпити на стегнах за допомогою шнурка.

Топи пошиті з велюру. По контуру навколо шиї обшиті рюшами з пайєтками.

Циганські костюми для дітей виглядають так само красиво і по-особливому: довга спідниця з воланами, топ на зав'язках або на запах для дівчинки.

Переважно кожен раз шиємо модель певного костюма в поєднанні нових красивих кольорів. Для найвимогливіших танцівниць можемо пошити циганський костюм на замовлення за один тиждень.

Огляди

Дані не знайдено

Нове повідомлення
Уточнити категорію
Фильтри товарів
По ціні
Хіти продажів Хіти продажів