Циганські костюми

Циганські танці яскраві та осліплюючі! У цьому танці проявляється пластика рук, створюється гарний ритм за допомогою бубна, робляться чарівні рухи спідницею.

Одяг для танцю повинен бути відповідним: ефектним, яскравим та комфортним. Для тренувальних занять циганськими танцями найчастіше обирають довгі спідниці з воланами і зручні топи або майки. Величезною перевагою для тренувального одягу є те, щоб він був легким і не м'явся при транспортуванні – таке вбрання ви можете підібрати в інтернет-магазині «Магія танцю».

Циганські костюми для виступів складаються з топа і довгої спідниці. Пропонуємо купити довгий або короткий топ на запах чи на зав'язках.

Спідниці пошиті з атласу та прикрашені внизу красивим воланом, що виглядає неперевершено, а волани є необхідним елементом для образу циганки. Навіть якщо спідниця об'ємна, можна не хвилюватися за комфорт під час виступу, адже її можна надійно закріпити на стегнах за допомогою шнурка.

Топи пошиті з велюру. По контуру навколо шиї обшиті рюшами з пайєтками.

Циганські костюми для дітей виглядають так само красиво і по-особливому: довга спідниця з воланами, топ на зав'язках або на запах для дівчинки.

Переважно кожен раз шиємо модель певного костюма в поєднанні нових красивих кольорів. Для найвимогливіших танцівниць можемо пошити циганський костюм на замовлення за один тиждень.

Огляди

Дані не знайдено

Написати відгук
Уточнити категорію
Хіти продажів Хіти продажів