Одяг для танців

2,540 грн.

Рейтингова бальна сукня для дівчинки. Матеріали: біфлекс, фатин, атлас.

2,020 грн.
Рейтингова сукня для бальних танців. Матеріал: біфлекс, гіпюр, фатин, регілін, бейка.
2,590 грн.
Рейтингова сукня з гіпюром для бальних танців. Матеріал: біфлекс, гіпюр, фатин, регілін.
279 грн.

Топ тренировочный для фитнеса и танцев. Материал - бифлекс.

409 грн.

Тренировочный комплект для девочки для танцев на пилоне. Материал - бифлекс.

(1)
125 грн.

Женские телесные трусы. Материал - хлопчатобумажная ткань.

1,570 грн.

Сукня бейсик для спортивних бальних танців. Матеріал - біфлекс, гіпюр, регілін.

200 грн.

Гетры спортивные женские для танцев с разрезом под пятку. Длина: 60 см.

У цьому розділі ви зможете знайти одяг для всіх-всіх-всіх: для маленьких і дорослих, для наймініатюрніших дівчат і стандартні розміри. Тож пропонуємо вам ознайомитися з нашим асортиментом:

  • Бальний одяг для дівчаток і хлопчиків;
  • Одяг для латиноамериканських танців і стандарту;
  • Комплекти та купальники для Pole Dance;
  • Купальники тренувальні для хореографії, гімнастики та балету;
  • Одяг для розігріву;
  • Східні, циганські костюми і все для фламенко.

Бальний одяг для дівчаток і хлопчиків. Хлопчики можуть обрати комбідрези для виступів і сорочки для занять бально-спортивними танцями, брюки для танців і тренувань. Для тих, хто тільки-тільки починає займатися спортивними бальними танцями, відмінним варіантом тренувального одягу служать футболки і штани з бавовни.

Для дівчаток - більше 30 моделей тренувальних бейсиків та рейтингових суконь для виступів. Тренувальні сукні пошиті з бавовни або біфлексу - найбільш комфортні матеріали для танцювального одягу.

Турнірні або рейтингові сукні для виступів шиємо на власному виробництві з біфлексу та гіпюру. Купити сукню для бальних танців певного дизайну, ви зможете тільки у нас, адже «Магія танцю» самостійно розробляє і створює кожну модель. А маленьким красуням високого зросту тепер не потрібно шити на замовлення сукні для виступів, адже у нас завжди в наявності бейсики до 158 розміру.

Одяг для латиноамериканських танців і стандарту для дорослих та дітей. Для дівчаток і дівчат представляємо тренувальні сукні та комплекти, а для виступів - сукні з бахромою, камінням в красивому неповторному дизайні.

Комплекти і купальники для Pole Dance представлені і для самих маленьких дівчаток, і для дівчат. Більше 50 різних моделей - кольорові, однотонні, з принтом. Найбільш цікава розробка - комплект 3-ка: двоє трусиків і топ, які можна компонувати по-черзі і кожен раз дивувати новим образом.

Купальники тренувальні для хореографії, гімнастики та балету переважно однотонні, що є зручним для частих тренувань. Моделі розроблені на будь-який смак і тип фігури: купальники з шортиками або спідничкою, купальник-майка, купальник з коротким і довгим рукавом. Красиво, і в той же час, строго виглядають моделі з різними фігурками на спині (метелик, переплетення).

Одяг для розігріву допоможе підготувати м'язи для активних тренувань і енергійних танців, щоб не травмуватися. У нас можна купити гетри, шорти і топи для розігріву для дорослих і дітей.

Східні, циганські костюми і все для фламенко - пишні, яскраві, кожного раз в новому дизайні!