Топи/Майки/Футболки/Блузи/Гольфи

У розділі розміщені топи, майки, футболки, блузи та гольфи для представлених в інтернет-магазині видів танців і спорту, для хлопчиків та дівчаток.

Топи для латиноамериканських танців пошиті з масла, вони відмінно поєднуються зі спідницями для латини, красиво сидять по фігурі і дарують комфорт на кожному тренуванні. Топи для фітнесу і pole dance виконані у всіх можливих яскравих кольорах, в поєднанні декількох кольорів, і чорні або білі. Нова розробка - топи з бавовни з розрізами в формі павутинки, метелика та ін. Кожна дівчина знайде в інтернет-магазині «Магія танцю» топ собі до смаку.

Майки й футболки представлені як для дівчаток, так і для хлопчиків. Вони пошиті в класичних чорних і білих кольорах з бавовняної тканини. Такі вироби з бавовни відмінно підходять для тренувальних занять хореографією або бально-спортивними танцями.

Більше 10 моделей жіночих блуз для латини і стандарту в наявності. Кожна блуза красива по-своєму, тому 100% ви знайдете в інтернет-магазині бажану модель тренувального одягу.

Чорні та білі гольфи для хлопчиків зручні не тільки для хореографії або тренувальних занять бально-спортивними танцями, але і для повсякденного життя, адже бавовна, з якої пошитий одяг, натуральна приємна до тіла тканина.