Одяг для Pole Dance

490 грн.
Пол-денс комплект Дакота з бавовни дитячий. Комплект з висоякісної чорної бавовни не сковує рухи під час тренувань, добре облягає по тілу.

 Pole dance - це порівняно молодий напрямок в танцювальному і спортивному мистецтві, але стрімко набирає популярності серед молодих дівчат і дівчаток. Як відомо, прекрасна половина людства хоче завжди виглядати бездоганно - і в житті, і на сцені.

Тому «Магія танцю» розробляє і шиє все нові й нові моделі одягу для танців на пілоні. Використовувана тканина - це біфлекс або бавовна. Бавовняні купальники і комплекти найбільш підходять для тренувальних занять танцями, а вироби з біфлексу - для виступів.

Одяг для виступів пошитий з біфлексу в одному або в поєднанні декількох яскравих кольорів. Крій купальників, топів і шорт виглядає розкішно, в наявності моделі на будь-який смак і тип фігури. Одяг для pole dance з трикотажного полотна - біфлексу, підкреслює фігуру дівчини і зручний на тілі, тому, танцюючи, ви не будете думати про комфорт.

Тренувальні купальники і комплекти з бавовни зручні і приємні до тіла. В одязі з такої тканини можна займатися танцями тривалий час і не відчувати дискомфорт, адже бавовна відмінно вбирає вологу, а на дотик залишається сухою. За такими речами легко доглядати.

З огляду на бажання і потреби наших покупців, представляємо вам нові моделі для Pole kids! Це комплекти «Клариса», «Амелія» і «Моніка». Пошиті з якісного матеріалу, який витримує багаторазові прання, не втрачає ні форму, ні свій красивий яскравий колір. У комплекти входять по двоє трусиків: високі і низькі зі вставками. Наші дизайнери та швачки з любов'ю створюють якісний pole dance одяг для дітей і наполегливо працюють в цьому напрямку.