Аксесуари для танців

У цьому розділі ви знайдете все, що необхідно для яскравого образу і вдалого виступу на сцені, адже маленькі деталі, здавалося б, майже непомітні, але вони доповнюють і вбрання, і танець.

Раді представити вам аксесуари для танців різних напрямків, а також важливі дрібниці, які можна використати всюди, і навіть у повсякденному житті: браслети, кольє, сережки; прикраси на голову і аксесуари для волосся.

Для виконавиць східних танців пропонуємо обрати: бубни різних діаметрів, тростини срібні і золоті, канделябри і підноси на голову, металеві шаблі. Прикрасять східну спідницю пояси або хустки: з бісеру, тканинні з монетками або просто пояс з красиво дзвінких монеток.

Для маленьких дівчаток і дівчат, які виконують українські народні танці необхідний один дуже важливий атрибут - український віночок. У нас ви можете знайти вінки з маками, соняшниками, польовими квітами, осіннім листям.

Карнавальні головні убори для хлопчиків та дівчаток - це капелюх циліндр, капелюх відьми або ковбоя.

Віяла для танців підкреслять східний образ дівчини або палке вбрання для фламенко. Боа з пір'я і пір'я натуральні прикрасять вінтажний карнавальний образ.

Для тих, хто любить сам прикрашати танцювальні вбрання можуть купити фурнітуру та розшити одяг на свій смак.

І ще одна дуже важлива деталь, яка допоможе зберегти речі в найкращому вигляді при транспортуванні - це чохли для одягу.

Обирайте те, що вам необхідно! Доповнюйте образ! Виглядайте блискуче!