Одяг для латини/стандарту

599 грн.

Юбка для танцев латина тренировочная. Размер: 38, 40, 42.юбка для спортивных танцев

До Латиноамериканської танцювальної програми входять 5 танців: самба, румба, ча-ча-ча, пасадобль, джайв. Всі напрямки по-своєму красиві та притягують глядача, але важливу роль в танці грає одяг партнерів. Яскраве вбрання безперечно приверне до вас увагу, а зручний тренувальний одяг забезпечить якісне тренування перед виступом.

Жіночий одяг для виступів являє собою короткі облягаючі сукні зі стразами, камінням і бахромою. Вони ідеально підкреслюють фігуру дівчини і дуже красиво виблискують на сцені. Наприклад, це сукні «Sharliz» або «Red&Black».

«Магія танцю» пропонує купити чудові вбрання для тренувань - це спідниці, топи або сукні. Вони пошиті з масла - легка тканина, яка повторює ваші рухи в танці. Вбрання прикрашені гіпюром або сіткою, пишності спідницям додає регілін. Спідниці для латини із вшитими трусиками або шортами, що надає комфорту і легкості рухів на тренуваннях.

Прихильницям класичних тренувальних суконь для стандарту представляємо сукню «Інгрід» - легка, красиво підкреслює фігуру, внизу має повітряну форму завдяки регіліну. Також для стандарту є варіанти суконь в поєднанні масла з гіпюром або сіткою - тоді образ виглядає з родзинкою.

Кожна модель одягу для латини або стандарту створена з натхненням і любов'ю. Тому бажаємо підібрати вбрання, яке ви так довго шукали і бути першими на всіх виступах і тренуваннях.